پلی وینیل کلوراید (PVC)


 • Uیا UPVC پلی وینیل کلرید یک ماده سفت و سخت و غیرمنعطف است اما در برابر نفوذ جو ، رطوبت و مواد شیمیایی بسیار مقاوم است، خواص الکتریکی عالی و اشتعال کم دارد. لوله ها و اتصالات ساخته شده از UPVC برای نصب در داخل و خارج از خاک مناسب است. همچنین به انواع خوردگی مقاوم است. لوله و اتصالات ساخته شده دارایUPVC عمر طولانی میباشد. بی بو و است و برای استفاده در دماهای مختلف از 0 تا 65 درجه سانتیگراد در طیف گسترده ای از فشار عملیاتی مناسب میباشد.
   دارای قدرت و استقامت بالا،عایق الکتریکی خوب، پایداری شیمیایی خوب، خاموش شدن خودکار، جذب آب کم، چسبندگی آسان و رنگ آمیزی آسان است.

  •  موارد استفاده UPVC

   لوله های آب و زهکشی، پمپ ها، سوپاپ ها، مهر و موم ها، نگهدارنده بلبرینگ، صنعت قلم مو، کابل های باندین و لوازم دندانپزشکی، صندلی، آستین اصلی گل حفاری، پوشش جعبه نور و غیره استفاده می شود.
  PVC-C یا CPVC پلی وینیل کلراید یک نوع پلاستیک مهندسی با کیفیت خوب و قیمت پایین ، نرم و منعطف میباشد که خواص اولیه آن شبیه PVC است، اما CPVC دارای مقاومت قابل توجهی در برابر حرارت، خواص فیزیکی و مکانیکی و ثبات شیمیایی میباشد.

  • موارد استفاده CPVC

  صنایع شیمیایی ،صنعت ذوب، صنعت نفت، صنایع کاغذ و غیره استفاده می شود. همچنین در لوله های آب گرم و سرد و در سیستم های گرمایشی،فاضلاب ، سیستم های آتش نشانی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

  این پلیمر به صورت ورق و میلگرد در ضخامت های مختلف عرضه میگردد.